Monday, June 6, 2011

MĖNUO TYLOS, KRAUSTYNĖS IR EMIGRACIJA.

Ne ne, ne aš, tik žaislai jau kurį laiką Airijon iškeliavę. Dublino senamiestyje didelėje nuostabioje parduotuvėje MY SPOT gyvena Žaislų turgaus šutvė ir draugauja su mylimaisiais iš Bensimon :) ir laukia diiiidelio 'super mega xxl' draugo meškino, kuris puoš vitriną/duris, kvies užeiti vidun!!

O turgelis po ilgų naujų namų ieškojimų (ir beužklumpančios nevilties) ačiū dievui (ir didelėms pastangoms) lieka Užupy; tuoj jaukinsis kitą kiemą su šviesia 'darbo vieta', daug saulės, erdvės ir mūzų, kurios tuoj grįš - tikiu/pasistengsiu, palikau duris praviras, kad rastų kelią namo :) Tad susitiksim ten pat, prie angelo, kai atkeliausit meškinų.
-
Dėl to buvo tyla, už kurią atsiprašau. Žinot (nemeluokit, kad jums taip nebūna).., kai nesinori nieko sakyti, jei nesisako, nieko girdėti, jei nesigirdi, nieko galvoti, jei nesigalvoja, rašyt eilėraščių, jei nesirašo, skirti laiko, jei kažkas jį akivaizdžiai vagia vidury baltos dienos. Bet kalbant apie meškinus - jie siuvosi :))) ir prisikaupė 'krūva' to, kam po pertraukos atėjo metas 'užlipti ant turgelio scenos'. Tad sutarkim, kad ta mėnesio tyla buvo turgelio vasaros atostogos kabutėse. Gana, a? :))

Na o kol kas, kol naujuos namuos - 'darbo vietoj' - susidėlios stalai ir tai, kas ant stalų, kol subėgs lentynos medžiagoms medžiagėlėms ir sušoks į jas dėžės dėžutės sagoms/'nosims'/etc., blaškaus tarp Vilniaus ir jūros, gyvenu 'ant dėžių', auginu bazilikų pievas.

Sugrįžtuvių dovanos ryt, sutariam? :))
nepykit, tyla irgi yra gerai.

v.

1 comment:

  1. Būna būna...ech...bet praeina...džiugu, kad ŽAISLŲ TURGUI praėjo=)) tikiuosi ir man tuoj tuoj tuoj toks tylos metas praeis...laukiu...

    ReplyDelete